Çok Şahane ve Çok Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Çok şahane ve çok değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Birbirinden şahane ve hanımların merakla beklediği çok zarif tığ oyası modellerini sizler için seçtik. Seçtiğimiz modellerin hepsi Öğrencinin Tığı’na aittir. Instagram hesabından bu kullanıcı adıyla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Hanımların çok sevdiği zarif ve renklerin birbiriyle uyum içinde olduğu modelleri sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Şimdi dilerseniz çok şahane ve çok değişik tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Efsane Tığ İşi Oya Modelleri

Lacivert ve beyaz rengiyle oluşturulmuş bu tığ işi oya modeli şahane görünüyor. Sizler de görseldeki gibi uyumlu renkleri tercih ederek şahane görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tercih ettiğiniz malzemelerin kalitesini göz ardı etmemeniz gerekir. Bu şekilde yapılan tığ işi oya modelleri daha şık görünecektir.

Renklerin uyumuyla oluşturulmuş bu muhteşem tığ işi oya modeli sizlerin de ilgisini çekebilir. Bunun yanı sıra yaptığınız tığ oyalarını sadece hobi olarak değil, kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Kullandığınız malzemeye göre ve harcadığınız zamana göre de bu harika tığ işi oya modellerinin fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Renkli ve sıralı tığ işi oya modelleri hanımların ilk tercihi oluyor. Sizler de bu müthiş tığ işi oya modelini hem kendiniz için hem de çeyiz bohçası için hazır edebilirsiniz. Çeyizlerin olmazsa olmazı tığ işi oya modellerini daha fazla çeşit yaparak koyabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli sizlerin de tercihi olabilir Pembe başörtünüz varsa mutlaka bu tığ işi oya modelini tercih etmenizi öneririz. Başörtüsü ile tığ işi oya modelinin uyumuna dikkat ederek seçimler yapmalısınız. Haydi hanımlar o halde bu muhteşem tığ işi oya modelinin örneğini çıkarma vakti.

Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.