Çok Satan Bebek Şapka Atkı Yelek Örgü Modelleri

Bebek örgü modelleri arasında en çok sevilen yelek, ceket, atkı ve daha birçok modeli sizler için hazırladık. Çok kolay yapılan örgüleri en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Yenihobi.com  olarak detaylarına hayran kalacağınız en yeni ve güzel örgü modellerini hemen yapabilirsiniz. Son zamanların en çok satan örgü modellerini sizler de yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan ve yeni başlayanlara hitap eden örgü modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Hediyelik olarak  harika görünen örgü modellerini hazırlayabilirsiniz. Gelin birlikte basit yapılan ve gösterişli görünen boncuklu örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel ve Şirin Bebek Örgü Modelleri

Şapka örgü modellerini sizlerde renk renk hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan örgüleri en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Erkek yelek örgüleri arasında en çok satan modeli sizlere sunuyoruz. Düğme detayları ile örgü modellerini süsleyebilirsiniz.

Ponpon detayları ile hazırlanan tek renk ceket örgü modelini sizlerin beğenisine sunuluyor. En çok satan örgüyü en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Set şeklinde hazırlanan örgüyü en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Detaylarına hayran kalacağınız örgüleri bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Düğme detayların örgü modellerinde farklı renk tercih ederek yapabilirsiniz. Son zamanların Youtube ‘de en çok tıklanan örgüyü sizlere sunuyoruz.

Zıbın şeklinde hazırlanan örgü modelini sizlerde dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Tek renk yapılan örgü modelleri oldukça şık görünmektedir.

Mor tulumlu örgüyü sizlerde kız bebekleriniz için yapabilirsiniz. Gül detayı yapılan örgü modeli bebeklerinize çok yakışacaktır.

Krem renk örgü modelini sizlerde hem erkek hem kız çocuklarınız için yapabilirsiniz. En yeni örgüyü sizler de yapabilirsiniz. Düğmeleri renkli tercih edebilirsiniz.

Set şeklinde hazırlanan patik örgüsü ve ceket örgü modelini hemen yapabilirsiniz. Kol detayları ile sizler de harika ceket örgüsünü yapabilirsiniz.

Üç renk örgüyü basit şekilde yapabilirsiniz. En yeni örgü modelini sizler de detayları ile süsleyerek yapabilirsiniz.

İki renk örgü modelini gri ve lacivert olarak tercih edebilirsiniz. Kız bebekleriniz için farklı renkte örgü tercih edebilirsiniz.

Tulum örgüsünü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.  Kolay yapılan örgüyü en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

Şort örgüyü sizlerde yaparak kış aylarında çorap ile yapabilirsiniz. Kullanılan iplik detayı örgünün duruşunu etkilemektedir.

@tasarım_gezegeni Instagram hesabından en yeni örgü modellerini sipariş oluşturabilirsiniz. Yapım aşamaları özenle anlatılmaktadır.

Ceket örgüleri arasında en çok satan modeli sizlerde yapabilirsiniz. El emeği göz nuru örgüyü en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

Erkek örgüsünü sizlerde set şeklinde hazırlayabilirsiniz. Kullanılan iplik detayı patik örgüsünü çok güzel göstermektedir. Aynı renklerde battaniye örgü modelini de yapabilirsiniz.

Kahve renk tonları ile hazırlanan örgüyü takım halinde de yapabilirsiniz. En güzel örgüleri kış ayları için yapabilirsiniz.

El örgüyü kazak örgü modeli olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz ceket dilerseniz yelek örgü modellerini hazırlayabilirsiniz.

Şapka ve şort örgüsü son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır.

Kruvaze örgü yelek örgü modelini yenidoğan bebekler için yapabilirsiniz.

Çok kullanışlı olan örgüyü sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Hem kız hem erkek için örgü örneğini yapabilirsiniz.

Takım halinde ki örgü oldukça şık görünmektedir.

Yazlık örgüler arasında şort örgü modellerini ekleyebilirsiniz.

En güzel hediyelik örgü modellerini el emeği göz nuru kendiniz yapabilirsiniz.

Kış aylarında bebeklerinizin ayağından çıkmayacak olan örgü modelini sizlere sunuyoruz.

Çok şirin örgü modeli tavşan örgüsü ile süslenmiştir.

Tek Renk Örgü Modelleri