Çok Satan Boncuk Oyaları En Yeni Hali ile Sizlerle

Merhaba hanımlar yazma kenarlarına uygulanan rengarenk boncuk oyası modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Her geçen gün üzerine bir şeyler eklenerek yapılan boncuk oyası asla değerini kaybetmiyor. Yenilik olarak baktığımızda en heyecan verici kısmı yenilenen boncuk modelleridir. Çünkü yazma kenarı oya modellerinde çok bir fark göremiyoruz en güzel ve asil modeller en eski olanlar. Yenihobi.com olarak boncuk oyası modellerini incelediğimizde yapımı pratik olanları seçtiğimizi fark edeceksiniz. Çeyiz sandıklarını süsleyecek boncuk oyası modellerini derledik içlerinden arzu ettiklerinizi seçip detaylı anlatım videomuz yardımı ile sizler de kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ayrıca hazır da boncuklu oya yapılmış bekleyen bir yazma sizi hediyelik götürme kaygısına kaldığınız zaman kurtarıcı olacaktır. Şimdi buyrun sizler için bir araya getirdiğimiz harika ve pratik yazma kenarı boncuk oyası modellerini yakından inceleyelim.

Tek Renk Yazma Kenarına Renkli Boncuklu Oyalar

 

Yeşil yazma kenarına yapılan gösterişli ve büyük boncuk oyası modeli şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Siyah tülbent kenarına yapılan en güzel ve yeni boncuklu oyaları sizlerde çeyizleriniz için yapabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılan inci detayları renklerin harika uyumu ile birleşince hem sade hem güzel görünmektedir.

Tek renk yazma kenarına tek renk yapılan boncuklu oyalarını sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa  sürede bitirebilirsiniz. En çok tercih edilen enli boncuk oyasını özel günleriniz için tercih edebilirsiniz.

Birbirini takip eden boncuk oyasında şeffaf renkli boncuklar tercih edilmiştir. Hareket katan boncuk oyasını sizlerde en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.

Çeyizlik en güzel boncuklu oya modellerini sizlerde detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz. Sade ve şık model arayan kadınlara en düz boncuk oyalarını öneriyoruz.

Sıralı ve şeritli görünen tek renk yazmaya yapılan boncuklu oya modellerini sizlerde kristal boncukları seçerek yapabilirsiniz.

Renkli boncuklu oya modellerini sizlerde renkli yazmalara için tercih edebilirsiniz.

Namaz örtüsü olarak tercih edeceğiniz sıralı boncuk oyası modelini sizlerde mevlitlerde şık şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni gelinlerin tercih ettiği fuşya yazma kenarına fuşya oya ve boncuklar çok yakıştı.

Boncuğun yoğun kullandığını oya modelini özel günleriniz için tercih edebilirsiniz.

Hem enli hem boncuklu oya modeli çok gösterişli görünmektedir.

Kürk oya model boncuk oyası modelleri arasında en çok modeldir. Sizlerde çeyizlerinize mutlaka yapmalısınız.

Şeffaf boncuklar oya modelini oldukça şık göstermiştir. Sıralı oya modelleri arasında en güzel olanı sizler için hazırladık.

Renkli boncuklar tercih edilerek yapılan pembe tülbent kenarına yapılan boncuk oyasını sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olanlara görselde yer alan en sade boncuklu oya modelini öneriyoruz. Detayları ile kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz.

Hem gösterişli olsun hem çok kolay boncuklu oya modeli olsun istiyorsanız bu model tam size göre.

Renkli boncuk detaylarını sizlerde renkli oyalar ile harmanlayarak tercih edebilirsiniz.

En yeni ve güzel boncuklu oyaları sizler için seçerken kolay yapılmasına dikkat ettik.

Farklı model isteyen kadınlara detayları ile dikkat çeken boncuk oyası modelini öneriyoruz. Beyaz boncuklar seçilerek yapılan oya modeli şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Yazma kenarına tercih edeceğiniz oyanın yazma ile bir bütün olması çok önemli. Zıkzak model boncuk oyası zor yapımı ile marifetli kadınların beğenisine sunuluyor.

Boncuk işlemesinin çok yoğun kullanıldığı boncuk oyasını sizlerde özel günleriniz için yada günlük kullanımda tercih edebilirsiniz.

Kristal Boncuk Oyası Modelleri

Kolay ve Gösterişli Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya ve Dantel Dünyası (Youtube)

Videoda yer alan yeni gelin modeli olan boncuk oyasını en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz. 6 adet inci boncuk kullanarak yapılan boncuklu oya modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Videoyu izleyerek tek renk yazma kenarına en güzel modeli yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.