Çok Satan En Güzel İğne Oyası Modelleri

En güzel ve gösterişli iğne oya modellerini sizler için bir araya getirdik. Yenihobi.com  olarak yepyeni ve oldukça şık tasarıma sahip sezona bomba gibi düşen şahane modelleri sizler için hazırladık. Çeyizlerinize renk katacak gösterişli ve ışıl ışıl modelleri sizler de iğne oyalarınızın arasına ekleyebilirsiniz. Gelin birlikte en yeni iğne oya modellerini inceleyelim.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Vakti olmayan hanımlar hafif iğne oyalarını @nurgul6161_ Instagram hesabından sipariş oluşturabilirsiniz. Detayları ile hayran kalacağınız pembe ve üzerine yeşil zürafa yapılan iğne oyasının devamında yer alan motifler çok yakışmıştır.

Sadelik seven kadınların tercihi tek renk tülbent ve tek renk iğne oyası modelinden yana oluyor.Sizler de günlük kullanıma uygun iğne oyalarını hemen yapabilirsiniz.

Siyah tülbent üzerine mavi ve turuncu iğne oya örneklerini sizler de yapabilirsiniz. Gösteriş seven kadınlara hitap eden modelimiz iğne oyaları arasında en çok satan modeldir.

Rengarenk yapılan iğne oyaları maddi gelir elde etmek için yapılıp satabilirsiniz. Sezonun en güzel 4 modelini marifetli eller ile e güzel şekilde yapmaya ne dersiniz?

Sizler de iğne oya motiflerini dört köşe de kullanarak hareket katabilirsiniz.

Yapımım çok kolay ve pratik olan iğne oya modelini yeni başlayan hanımlar da kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizler de dilerseniz tülbent içinde yer alan renklerden esinlenerek yapabilirsiniz.

En Yeni ve Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Yeni Başlayanlara Çok Kolay ve Pratik İğne Oyası Modeli Yapımı ve Anlatımı

Kaynak:Sanat Ellerde (Youtube)

Sizlerde çeyizlerinize bu yılın en güzel iğne oyalarını eklemek istiyorsanız hemen videoyu izlemelisiniz. Yapımı çok kolay olan iğne oyasını tarzınıza uygun renk seçerek yapabilirsiniz. Videoyu izleyerek sizler de hemen iğne oya modeli yapabilirsiniz. Kolay gelsin.