Çok Seveceğiniz Tek Renk 36 İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Çok seveceğiniz tek renk iğne oyası modellerini beraber incelemeye ne dersiniz? Tek renk iğne oyası modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında. Desenli, renkli veya tek renkli yazmalarınıza çok yakışacak tek renk iğne oyası modellerini sizler için derledik. haydi hanımlar hep beraber bu modellere bir bakalım. Çok seveceğinizden eminiz elbette. İddialıyız da…

Birbirinden Şahane 36 Farklı Tek Renk İğne Oyası Modelleri

Tek renk yazmalarınıza da çok uygun bu tek renk iğne oyası modeli hem yapımı kolay hem de az bir vaktinizi alıp size güzel şeyler sunacaktır.

Bu iğne oyası modeli de hem sade hem de şık durmuyor mu?

Pembe yazmanıza en çok yakışacak şeylerden biri de pembe iğne oyası modeli değil mi?

Beyaz yazma kenarınıza en çok yakışacak şeylerden biri de canlı renklerle yapılmış iğne oyası modelleri. Kesinlikle bu modelleri denemelisiniz.

Tek renk iğne oyası modelleri yazmanıza zariflik katacak. En az bir yazmanızın iğne oyası modeli tek renk şeklinde olmalı. Siz de aynı fikirde misiniz?

Tek renk iğne oyası modelleri biraz daha sade ve hoş duruyor. Sadelikten yana olan hanımların tercihi kesinlikle bu olmalı.

Bu görseldeki iğne oyası modellerini de çok seveceksiniz. Tek renk iğne oyası modelleri sizin de içinizi okşamıyor mu?

Tek renk mavi iğne oyası modeli hem sade hem de şık…

Bu yeşil tonunda bir yazmanız ve iğne oyası modeliniz yoksa kesinlikle olmalı. Ne kadar da zarif bir görüntü.

En çok tercih edilen ve yapımı en kolay iğne oyası modellerinden olan bu örnek. Sizin de severek ve kolayca yapabileceğiniz bir el işi hanımlar. Öyleyse yapmaya ne dersiniz?

Fuşya yazma ve yazma kenarına aynı renk iğne oyası modeli nasıl da tatlı değil mi?

Çok Seveceğiniz Birbirinden Farklı Tek Renk İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.