Çok Sevilen İstikbal Mobilya Modelleri

İstikbal mobilya markası geçmişten günümüze en bilindik, en popüler markalardan biri. Kalitesi ve konforuyla kendinden söz ettiren bu mobilya markası tercihimiz olabiliyor. Çoğu kişinin tercihi İstikbal’den yana olduğu için bu markayı seçtik. Şimdi dilerseniz çok sevilen İstikbal mobilya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En İhtişamlı İstikbal Mobilya Modelleri

Harika bir yatak odası takımı ile başlamak istiyorum. Görselde gördüğünüz İstikbal mobilya modellerinin hepsi ayrı ayrı çok özel ve çok kullanışlı. Yatak odası takımını değiştirmek isteyenler veya yeni evlenecek çiftler için çok güzel bir takım. Size en yakın İstikbal mağazalarına giderek bu mobilya modellerini inceleyebilirsiniz.

Yemek odası takımını hem avangart hem de şık isteyenler bu takımı es geçmemeliler. Sürekli gördüğümüz renkleri artık tercih etmek istemiyoruz. Biraz daha soft renkleri seçiyoruz. Görselde gördüğünüz buz mavisi de bu renklerden biri. Kadifemsi bir görüntüsü olan bu buz rengi sandalyeler yemek odasına çok yakışmış. Siz de yakından görmek için İstikbal mağazalarında kaliteye şahit olabilirsiniz.

Modern ama bir o kadar da şık yatak odası takımı istiyorsanız bu mobilya modellerini seçebilirsiniz.

Harika bir yatak odası takımı ile sizlerleyiz. Bu yatak odası takımı 2020 yılında üretilmiş en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizler de renk olarak bu rengi tercih edecekseniz kesinlikle bu yatak odası modelini de es geçmemenizi öneririz.

Sade ama ihtişamlı bir yemek odası ile sizlerleyiz. Bu yemek odası takımının bütün mobilyaları harika görünüyor. Konsol, vitrin, masa ve sandalye oldukça harika tasarımlanmış. Siz de bunun gibi mobilyaları tercih ederek farklılık yaratabilirsiniz.

Çok sade ve konforlu yatak odası takımı isteyenler için bu takımı önerebiliriz.

En Yeni İstikbal Oturma Odası Mobilya Modelleri