Çok Sevilen Muntazam Tığ İşi Oya Modelleri

Çok sevilen muntazam tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Hanımların merakla beklediği en yeni tığ oyası modellerini sizler için seçtim. Dilerseniz bu oya modellerini başörtüsü, namaz örtüsü veya havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Özellikle havlu kenarında çok tercih ediliyor. Şimdi dilerseniz çok sevilen muntazam tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Beyaz başörtüsü kenarına görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Üstelik bu tığ oyası modelinin yapılışı çok kolay. Birçok hanım el işi yaparken videoya kaydediyor ve YouTube’a yüklüyor, siz de bu yüklenen anlatımlı videoları izleyerek tığ işi oya modelinin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli oldukça şahane görünüyor. Özellikle hanımların tercihi renkli ve şık tığ işi oya modellerinden yana oluyor. Sizler de bu muhteşem el işlerini tercih edebilir ve çeyiz bohçası için hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz uyumlu renklerde beyaz başörtüsü veya namaz örtüsü kenarına bu tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini sarı, beyaz ve yeşil rengini kullanarak elde edebilirsiniz. Beyaz başörtüsü kenarına her renk tığ oyası olacaktır. Fakat bu renklerin birbiriyle arasındaki uyumunu göz ardı etmeden seçimler yapmanızı öneririz. Böylelikle ortaya çok hoş tığ işi oya modelleri çıkacaktır.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini mor, sarı ve yeşil rengini kullanarak elde edebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu bu üç rengi tercih ederek harika el işleri yapabilirsiniz. Tığ işi oya modelini hobi olarak veya kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli renkleriyle şahane görünüyor. Bu şahane tığ işi oya modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Birbirinden Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.