Çok Sevilen Patik Örgü Modelleri

Çok sevilen patik örgü modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok seveceği birçok patik örgü modelini sizler için derledik. Tığ veya şiş ile yapabileceğiniz hem kolay hem de şık modelleri sizler için seçtik. Kaliteli yumaklar tercih ederek ve emek harcayarak ortaya harika işler çıkarabilirsiniz. Bu şekilde siparişleriniz de artacaktır. Siparişlerinizi arttırmak için sosyal medya hesaplarında da paylaşabilirsiniz ve çok tercih edilen patik örgüleri belirlemek gerekir. Şimdi dilerseniz çok sevilen patik örgü modellerini beraber inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Sipariş Alan Patik Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz şahane patik örgü modeli çok seviliyor. Sizlerin de hoşuna gidecek bu örgünün yapılışı hiç tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Şık patik örgülerin yapılışının zor olacağını düşünüyoruz ve bu gözümüzü korkutuyor. Fakat bu algı tamamen yanlış. Görseldeki patik örgü modelinin yapılışı için İnternetten videolar izleyebilirsiniz.

blank

İçimizi açan şahane bir patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Sadece pembe ve sarı rengini kullanarak harika örgüler elde edebilirsiniz. Görseldeki gibi çiçek detayı ekleyip, çiçeğin ortası inci boncuk ekleyebilirsiniz. Bu şekilde daha şık bir patik örgü modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

blank

Çok sipariş alan bir patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Sizlerin de hoşuna gidecek bu örgüleri yaparak kazanç sağlayabilir ve evinize kazanç sağlayabilirsiniz. Kurdele, çiçek gibi detaylar ekleyerek harika patik örgüleri ortaya çıkarabilirsiniz.

blank

Oldukça zarif olan bu patik örgü modelini kendiniz için yapabilirsiniz. Çeyiz bohçası kültüründe de patik örgü modellerine sık sık rastlıyoruz. Bundan dolayı sizler için seçtiğimiz çeşit çeşit patik örgüleri çeyiz için yapabilirsiniz.

blank

Sadece kırmızı rengini kullanarak bu delikli patik örgü modelini elde edebilirsiniz. Bu şekilde harika bir patik örgü modelini elde edeceksiniz ve çevreniz tarafından çok sorulacaktır.

En Muhteşem Patik Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.