Çok Sevilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Çok sevilen tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerleyiz. En şahane boncuklar yapılmış birbirinden güzel tığ işi oya modellerini sizler için seçtik. El işi yapıp satan hanımlar daha farklı modeller ve daha şık modeller arıyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak şahane tığ oyası modellerini seçtik. Bu modelleri severek yapacaksınız. Şimdi dilerseniz çok sevilen tığ işi boncuklu oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Çok İlgi Gören Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Eğer tek renk başörtüsü kenarına o renkte bir iplikle tığ işi oya modeli yapacaksınız, bu görüntüyü boncuklarla hareketlendirmek mümkün. Sizler de görselde gördüğünüz gibi zarif bir görüntüyü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Üstelik bu tığ oyasının yapılışı da çok kolay. YouTube’da tığ işi oya modelinin yapılışı hakkında videolar izleyebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli şahane görünüyor. Bu tığ oyasını hem kendiniz için hem de çeyiz bohçası yapabilirsiniz. Bu şekilde muhteşem görüntüler elde edebilirsiniz. Tığ işi oya modellerini hobi olarak yapabileceğiniz gibi para kazanmak için de yapabilirsiniz.

blank

Beyaz ve pembe rengini kullanarak siz de bu tığ işi boncuklu oya modelini yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz oldukça şık tığ işi boncuklu oya modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Aynı model havlu kenarında da şahane görünecektir. Havlu kenarında sadece dantel değil, iğne oyası ve tığ işi oya modeli de kullanabilirsiniz.

blank

Renkli boncuklar tercih ederek hareketli ve güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli de şahane görünüyor. Siz de birçok hanım gibi bu el işlerini yaparak ev ekonomisine destek olabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız tığ işi oya modellerini sata da bilirsiniz.

Birbirinden Muhteşem Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.