Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Hem kendimiz için hem de çeyiz bohçaları için tığ işi oya modelleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Zarif ve bir o kadar da naif görüntüsüyle biz bayanların tercihi tığ işinden yana oluyor. Hobi olarak da yapılacağı gibi para kazanmak için de yapılabilir. Kendi harcadığınız zaman ve emeğe göre de bir fiyat belirleyebilirsiniz. Dilerseniz şimdi birbirinden şahane olan, çok sevilen tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Burada üç rengin uyumu birbiriyle ahenk içerisinde dans ediyor. Sizin de bu renk tonlarında başörtünüz varsa tercihiniz bu renklerden yana olabilir. Uyum her zaman tığ işi oya modelini ön plana çıkarır.

Mor ve hardal sarısını başörtüsüne uygun kullanabilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu tığ işi oya modeli havlu kenarına da çok yakışabilir. Sizlerin de gönlünü fethedecek bu modeli çeyiz bohçalarında bulundurmayı da unutmayın deriz hanımlar.

Başörtüsü kenarlarını daha da renklendirmek istiyorsanız tercihiniz rengarenk tığ işi olabilir. Kaliteli bir tığ ve iplik ile güzel işler çıkarabilirsiniz.

Boncuklar her zaman tığ işini daha şık gösterecektir. Sizlerin de tercihi bu tığ oyasından yana olabilir. Çok sevilen bu oyaları yaparak para da kazanabilirsiniz. Para kazanmak istiyorsanız bizim sizler için seçtiğimiz modellerden başlayabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz oya modellerinin yapılışı oldukça basit. Siz de bu oya modellerinin yapılışı hakkında bilgi almak istiyorsanız internet veya YouTube’dan videolu olarak anlatımlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracak ve zaman kazandıracaktır.

Görselde gördüğünüz gibi renkli başörtüleriniz varsa desen ve rengine uygun tığ işi tercih edebilirsiniz. Bu model 2019 yılında çok sevildi ve 2020 yılında da sevilecek gibi görünüyor.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.