Çok Sevilen Yeni İğne Oyası Modelleri

Çok sevilen iğne oyaları ile sizlerleyiz. İğne oyaları hemen hemen her hanım tarafından seviliyor. Hem hobi olarak hem de para kazanmak için yapılıyor. Harcadığınız emeğe ve kullandığınız malzemeye göre bu iğne oyalarının fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Bunun için sevilen ve çok sipariş alan iğne oyalarını tercih etmek gerekir. Biz de sizler için çok sevilen yeni iğne oyalarını seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

En Harika Yeni İğne Oyası Modelleri

Beyaz başörtüsü kenarına her renk uyacaktır. Ama birden fazla renk kullanmak istiyorsanız bu renklerin birbiri içinde uyumuna dikkat etmeniz gerekebilir. Aksi takdirde uyumsuz renkler iğne oyasını hoş göstermeyecektir.

Su yeşili başörtüsü kenarına görselde gördüğünüz iğne oyasını tercih edebilirsiniz. Bu iğne oyasının yapılışı da bir o kadar kolay. Hemen hemen herkesin yapabileceği bu iğne oyası modelini bilmeyenler de olabilir. İnternet veya YouTube’dan video izleyerek anlatımlı bir şekilde bilgi de alınabilir.

Bordo başörtüsü çok sevdiğimiz renklerden biri. Ama kimi zaman kenarına hangi renk iğne oyası kullanacağımıza karar veremiyoruz. Size fikir olsun diye görselde gördüğünüz iğne oyası renk ve modelini seçtik. Sizlerin de tercihi bu model ve renkten yana olabilir. Ayrıca çeyiz bohçalarına da çok yakışacaktır.

İğne oyası sadece başörtüsü kenarına değil havlu kenarında da kullanabilir. Görselde çok hoş bir havlu kenarı iğne oyası modeli görüyoruz. Biraz daha büyük ve ağır iğne oyaları havlu kenarlarına çok yakışıyor. Siz de havlu kenarına ya da başörtüsü kenarına iğne oyaları yaparak para kazanabilirsiniz.

Rengiyle şahane bir iğne oyası ile sizlerleyiz. Bu renk başörtüsünü tercih edebilirsiniz. Kenarına da bu iğne oyası modelini uygulayabilirsiniz. Gayet şık duracaktır.

En Çok Tercih Edilen Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.