Çok Sevilen Yeni ve Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Çok sevilen yeni ve farklı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm bu güzel tığ oyası modellerini yaparak oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz havlu kenarına dilerseniz başörtüsü kenarına bu güzel tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Şimdi çok sevilen yeni ve farklı tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Şahane ve Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu harika tığ oyası modelleri ile güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra görseldeki gibi turuncu, pembe, yeşil ve beyaz rengini kullanarak muhteşem işler ortaya koyabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli oldukça seviliyor. Sizler de bu güzel tığ oyalarını sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Havlu kenarı için de çok yakışacak bu modeli çeyiz bohçaları için de yapabilirsiniz. Haydi hanımlar bu güzel tığ işi oya modelini yapmaya ne dersiniz?

blank

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de seveceğini düşündüğüm bu güzel tığ oyası modeli ile muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz kırmızı başörtüsü kenarına yine kırmızı bir oya modeli yapabilir ve boncuklarla da bu görümü şık bir hale getirebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz muazzam tığ işi oya modeli oldukça şık görünüyor. Bu harika tığ işi oya modelinin yapılışı da çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu muhteşem tığ işi oya modelini sizler de yapabilir ve oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz.

blank

Mor ve beyaz rengini kullanarak bu harika tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz. Dilerseniz bu tığ oyası modeline görselde olan Instagram hesabından da ulaşabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli havlu kenarına çok yakışacaktır. Sizler de bunun gibi seçimler yapabilir ve muhteşem görünümler elde edebilirsiniz.

Çok Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank