Çok Sıcak Tutan Atkı Bere Örgü Modelleri

Havaların soğukluğunun son aylarını yaşıyorken son örgüleri yapmaya devam ediyoruz. Hobi olarak veya para kazanmak için her mevsim yapıla da bilir. Örgülerin kullanım alanı oldukça geniş. Bu alanlardan biri de atkı bere örgü modelleridir. Atkı ve berelere talep oldukça fazla. Özellikle bebek ve çocuklar için tercih edilen bu örgüleri her hanım hemen hemen yapıyor. Biz de sizler için birbirinden güzel modeller seçtik. Şimdi dilerseniz çok sıcak tutan atkı ve bere örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Atkı Bere Örgü Modelleri

Çok sevilen bere örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu berelere talep oldukça fazla. Hobi olarak yapmanın yanı sıra, para kazanmak için de yapıldığından bu örgü çok satan modeller arasında yer alıyor. Hem şiş hem de tığ ile siz de bu örgü modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

blank

Görselde çok şık kız çocuklara özel atkı bere modelini görüyoruz. Örgülere farklılık katmak için görselde gördüğünüz gibi inci boncuk detayları da ekleyebilirsiniz. Bu örgüleri daha şık gösterecektir.

blank

Görselde gördüğünüz kurbağa detaylı atkı bere modelini çocuklar çok seviyor. Sizler de örgülere çocuklarınızın sevdiği figürleri ekleyerek daha sevimli hale getirebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz ponpon detaylı atkı bere örgü modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bir model bu. Sizler de bu modeli kolaylıkla yapabileceksiniz. Yapılışı hakkında bilgisi olmayanlar olabilir. Bu gayet normal. Onlar da internet veya YouTube’dan video izleyerek bu örgülere sahip olabilirler.

blank

Şirinler figürlü bu atkı bere örgü modeli çok seviyor. Sizler de sevimli örgüler elde etmek için bu gibi çizgi film karakterlerini kullanarak güzel örgüler elde edebilirsiniz.

blank

Bereleri bu şekilde önden bağlamalı şekilde de yapabilirsiniz.

Çok Muhteşem Atkı Bere Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank