Çok Şık 3 Boyutlu Yelek Hırka Kazak Battaniye Kırlent Örgü Modeli

Yapılışı çok kolay 3 boyutlu kırlent, battaniye, yelek, hırka, kazak, atkı ve şallar için kullanabileceğiniz, önü arkası aynı olan modelimizi çokça kullanacağınızı düşünüyoruz.

Modelimiz dört ve dördün katları olarak oluşmaktadır. Değişik bir örgü metodu kullanılarak örülen örgümüzün kurulumunu yaptıktan sonra işiniz çok kolaylaşacaktır.

Örgümüzün kenar kısımlarının nasıl zig zag şekilde durduğunu merak ediyorsanız aşağıda yayınladığımız videoyu izleyebilirsiniz. Tığ ile örüldüğü için örgümüz çok hızlı ilerlemektedir.

3 Boyutlu modelimizi bebek battaniyelerinde kullanmak isterseniz yumuşak dokulu ipler kullanmalısınız. Renk tercihi tamamen size kalmış. Hepinize kolay gelsin. Elinize emeğinize sağlık.

Crochet örgü atölyesine 2 boyutlu şık model için teşekkür ederiz. Siz de  youtube kanalına abone olup destek olabilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın