Çok Şık Baklava Desenli Yelek Hırka Kazak Şal Örgü Modeli

Geçmişten günümüze kadar gelen modeline aşina olduğumuz modasını hiç bir zaman yitirmeyecek olan çok şık baklava desenli modelimizi gelin hep beraber inceleyelim.

Baklava desenli modelimizi yelek hırka kazak şal battaniye gibi tüm örgülerde kullanabilirsiniz. Özellikle erkek örgülerinde çok tercih edilen bir modeldir.

Diyelim ki baklava deseni modeli ile bir kazak ördünüz yirmi sene sonra bile kazağınızı sanki yeni örmüşçesine kullanabilirsiniz. Her dönemde çok tercih edile popülerliğini hiç kaybetmeyen bir modeldir.

Model size zor gibi gelse de ilk baklava diliminin kurulumunu yaptıktan sonra eliniz alışacaktır. Bu model ile öreceğiniz hırka ve kazaklara lastik örmenizi tavsiye ederiz.

Efsane bir modeli aşağıda ki videoda itinayla bizlere anlattığı için küçük örgü evi’ nin youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın