Çok Şık Bebek Battaniye Şal Çantalar için Tığ İşi Zincirli Model

Bugün sizlerle çok güzel bir model olan, son zamanlarda moda haline gelen atkı bere şal çanta yelek çocuk elbisesi ve bebek battaniyelerinde kullanabileceğiniz tığ işi zincirli model ve anlatımını anlatacağız.

Orta kalınlıkta koton iplik ile örebileceğiniz, iki buçuk numara tığ ile örüldüğünde daha tok duran modelimizi örerken hiç zorlanmayacaksınız.

Modelin kurulumunu yaptıktan sonra hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Biz modele en çok atkı bere ve şalı yakıştırıyoruz. Yelek ve hırka örecekseniz lastik kullanabilirsiniz.

Zincir ve trabzanlarla ilerleyen modele düz renkler daha çok yakışmaktadır. Özellikle de pudra pembesi ve bej tonlarında ipler modeli apayrı bir hava katmaktadır. Tığ işi örgü modelimizin tüm ayrıntıları aşağıdaki videoda siz örgü severlere sunulmuştur. Hepinize kolay gelsin.

Havvanın örgü evi’nin youtube kanalı için hazırladığı bu çok moda olan model için teşekkür ederiz. Kanalına abone olmayı unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın