Çok Şık Bellona Oturma Odası Koltuk Takımları

Dekorunuzun bir parçası olabilecek Bellona oturma odası koltuk takımları ile sizlerleyiz. Oturma odası dekorunda gözümü yormayan parçaları kullanmak oldukça önemli. Yanlış koltuk seçimi, yanlış dekoratif aksesuar seçimi oturma odanızı karışık gösterebilir. Bundan dolayı hem seçtiğiniz koltuk takımın hem de diğer dekoratif unsurların birbiri ile uyumlu olması gerekir. Şimdi dilerseniz sizler için seçtiğimiz şık dekora sahip Bellona oturma odası koltuk takımlarını yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Dekoru ile Harika Bellona Oturma Odası Koltuk Takımları

Hem ferah hem de şık bir dekora ait oturma odası arıyorsanız görselde gördüğünüz koltuk takımı sizlere göre tasarlanmış. Koltuk takımında kullanılan renklerin birbiri ile uyumu dikkatimizi çekiyor. Sizlerin de tercihi bu renkler olabilir. Sadece koltuk takımı değil kullanılan ayna, orta sehpa, saat kısacası her dekor parçası birbiri ile uyumlu. Bazen koltuk takımı ne kadar güzel olursa olsun diğer dekoratif parçalar ne kadar şık olursa olsun birbiri ile uyumlu değilse bir dekor oluşturmuyorsa ortaya hoş bir görüntü çıkmaz. Bunlar dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Koltuk takımlarına çok yakışan diğer renklerden biri ise kiremit ve bej tonları. İki rengin kullanılması oturma odası dekorunun sıcak tonlarda yapılmasının daha uygun olduğunu aslında bize söylüyor.

Daha şık daha asil koltuk takımı arayanlar Bellona’nın bu koltuk takımına göz atabilirler.

İhtişamlı bir dekor oluşturmak istiyorsanız bu petrol mavisi ve bej tonları koltuk seçiminde size yardımcı olabilir.

Soğuk tonları tercih etmek isteyenler bu Bellona koltuk takımlarını çok sevecekler. Gri ve antrasit renginin bir arada olması hem koltuk takımına hem de oturma odası dekoruna çok yakışacaktır. Bu renkler de aklınızda bulunsun hanımlar.

Kullanılan diğer dekor parçaları da bu koltuk takımıyla bir bütün oluşturmuş.

Çok Seveceğiniz Bellona Oturma Odası Koltuk Takımları