Çok Şık Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri zarif olmasıyla dikkatlerimizi çekiyor. Bu zarifliğe şıklık katmak da boncuklarla mümkün oluyor. Sizler de başörtüsü kenarında ya da havlu kenarında tercih ettiğiniz iğne oyalarını boncuklarla daha hoş hale getirebilirsiniz. Biz sizler için oldukça şık iğne oyası modellerini seçmeye çalıştık. Bu modelleri hem hobi olarak da hem de kazanç elde etmek için yapabilirsiniz. Dilerseniz şimdi çok şık boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz kiraz görünümlü boncuklu iğne oyası modeli çok sevildi. Siz de sevilen modelleri tercih ederek daha fazla sipariş alabilirsiniz. Hem de bu iğne oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu modeli sizler de yapabilirsiniz. İnternet veya YouTube’dan videolar izleyerek bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Tek renk başörtüsüne tek renk iğne oyası yaptığımızda farklılık yaratmak için boncukları kullanıyoruz. Sizin de tercihiniz bu yönde olacaksa tercihlerinizi buna göre yapabilirsiniz. Dilerseniz başörtüsü renginde boncuk tercih edip tek düze bir görüntü de oluşturabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok sipariş alıyor. Bu modeli sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tercih ediyorlar. Havlu kenarında yalnızca dantel kullanılmıyor. İğne oyası ve tığ işi oya modeli de sık sık kullanılıyor. Buna göre seçimlerinizi yapabilir ve hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

blank

Mavi başörtüsüne en güzel yakışan şeylerden biri de renkli boncuklu iğne oyası modelleridir. Sizler de tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Başörtüsü rengi ve iğne oyasının renginin arasında uyum da olmalı. Uyumlu renklerle oluşturulmuş iğne oyası, modeli daha ön plana çıkaracaktır. Uyumsuz renkler hoş durmayacağı gibi, kötü bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Çok Muhteşem Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.