Çok Şık Boncuklu İğne Oyası Sıralı Yazma Kenarı Modeli Yapılışı

Yepyeni boncuk oyası

Farklı bir iğne oyası yazma kenarı boncuk oyası ismiyle ve yapılışıyla karşınızdayız. İğne ile yapılan oya modelinin adı ise bir kız sevdim vermediler.

Bir kız sevdim vermediler boncuk oyası

Bu oya modelini sevipte kavuşamayanlar için paylaşıyoruz. Oyanın ismi size komik gelebilir. Paylaştığımız bazı oyaları hem keyfine hemde farkındalılık oluşturmak için paylaşıyoruz. Bu iğne oyası modeli de diğer oyalar gibi bir o kadar kolay örneklerden birisidir. Defalarca boncuklu oyalar paylaşmamıza rağmen ziyaretçilerimiz doymak bilmiyor. Bizden sürekli yeni modeller paylaşmamızı istiyorlar. Yeni model bulmak hiçte kolay olmuyor. Birbir araştırma yaparak daha önce paylaşmadığımız ve güzel olan modelleri bularak sizlerle buluşturuyoruz. 15 dakikaya yakın bir kahve molasında bile öğrenilebilecek olan bu iğne oyasını herkes yapabilir. Malzemelerinizi tamamladıktan sonra aşağıdaki videoyu izlemelisiniz.

Bu oyayı yaparken iğne, yazma ve kum boncuklara ihtiyacınız olacağını unutmayın.

İğne Oyası Boncuklu Yazma Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın