Çok Şık Burgulu Kalpler Örgü Çeyizlik Yelek Şal Modeli Yapımı

Burgulu Kalpler Örgü Yelek ve Şal Modeli

Çok şık burgulu kalpler yelek ve şal örgü modeli ile karşınızdayız. Sadece yelek ve şal değil, kazak, hırka, battaniye gibi birçok örgüde kullanabileceğiniz harika bir model. Burgulu kalp motifleri şiş yardımıyla yapılan, örgü çeyizlik yelek ve şallarda kullanılan bir modeldir. Çeyizlik yelek şal bluz hatta hırka bile olur.

Burgulu Kalpler Örgü Yelek Modeli

Kışlık örgülerde en çok şiş işi örgü motifleri kullanılıyor. Şişle örülen giysiler daha kalın olduğundan dolayı kışlık örgülerde şişler tercih ediliyor. Tığla da her ne kadar kışlık örgüler örülse de şiş kadar tercih edilmiyor. Bebek örgü yelekleri, bayan şalları ve yelekleri, kazaklar, süveterler ve hatta bluzlarda kullanılan burgulu kalpler örgü modelinin anlatımını bu yazıda bulunan videoda öğrenebileceksiniz. En güzel örgüleri ben örmek istiyorum diye düşünen kişiler bu örgü motiflerini mutlaka öğrenmeli. Kalp motifli örgüleri beğenmeyecek kadın yoktur. Kendiniz veya müşteriniz için yapacağınız yelek ve şallarda en az bir defada olsa bu modeli kullanmalısınız.

Kışın yukarıdaki örgü modellerinden de örebilirsiniz. Burgulu kalpler örgü modelinin anlatımlı yapımına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Burgulu Kalpler Örgü Yelek ve Şal Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Bu örgü modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer özenle seçilmiş modellere ve anlatımlarına göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın