Çok Şık Fiyonklu Tığ İşi Bebek Patik Modeli ve Anlatımı

Bugün sizlere kız çocukları için hazırlanan süslü mü süslü çok güzel fiyonklu bebek patiği modelini anlatacağız.

Dilerseniz modelin yeleğini hırkasını ve saç bandını örebilir çok şık bir takım haline getirebilirsiniz. Patiğin yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilir, pratik bilgiler öğrenebilirsiniz.

blank

0/6 ay bebekler için hazırlanan modelin ilmek sayısını çoğaltarak daha büyük bebekler için hazırlayabilirsiniz. Aşağıda anlatımı yapılan model en çok kullanılan patik modellerinden bir tanesidir.

Patiğe taban kısmından 15 zincir ile başlıyorsunuz. Üst sırasına tamamen trabzan örerek devam ediyorsunuz. Örmesi kolay modeli kendi zevk ve ihtiyacınıza göre her renk ip ile hazırlayabilirsiniz.

1 Yumakla gelenler’e youtube kanalı için hazırlamış olduğu şık patik modeli için teşekkeür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.