Çok Şık Görünen Özel Günlere Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar son zamanların en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyorum. Sizlerin zevkleri bizler için çok önemlidir. Bu sebeple tarzınıza uygun renkler ve desenler seçmeye özen gösterdik. Yapacağınız tığ işi oya modelleri dilediğiniz renkte ve desende olacağı için kullanırken keyif alacaksınız. Yaparken de keyif alacağınız bu güzel tığ oyalarını dilerseniz farklı desenler ve farklı motifler ekleyerek süsleyebilirsiniz. Gösterişli modeller arasında en çok tercih edilen motifli sizler de bu görselleri yaparak kendi Instagram sayfalarınızı ekleyebilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ oyaları el emeğinin yoğun olduğu modeller arasındadır Sizler de el emeğinizin ortaya koymak için bu güzel tığ modellerini yaparak bilirsiniz Hamarat hanımların tercihi olan tığ işi oya modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor Sizler de kadınlar günlerinde ve özel günlerde davetlerde tek renk tülbent kenarına yapılan tığ oyalarını önerirken gösterişli ve şatafatlı model tığ işi oya modellerini öneriyoruz Tabii ki renkli yapılan tığ işi oya modellerinde tülbent için önemlidir. Bütün kombinlerinize uyum sağlayacak siyah tülbent kenarlarına yapılan tığ işi oya modellerinde yaparak özel günlerinizde ve günlük günlerde tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk yazma kenarına sizlerde renkli yapılan tığ oyalarını yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Çok güzel görünen modeli dilerseniz çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Yapılışı kolay olan tığ oyaları arasında yer alan modeli yaparak trend ürünlere sahip olabilirsiniz. Sade modeli boncuk ve pul detayları ile süsleyebilirsiniz.

Pırpır model tığ oyaları renkli tercih edilerek hazırlandı. Sizlerde el emeği sergilemek için bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

@gamzeninrenklidünyası Instagram hesabından en yeni güzel modelleri inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Kahve renk tonlarının yer aldığı tığ oyası oldukça sade ve şık görünmektedir. En çok satan modeli yaparak maddi gelir elde etmek satışa sunabilirsiniz.

Sade model sevenlere görselde yer alan tığ oyası modelini sunuyoruz. İplik ve tığ numarasını elinize uygun şekilde seçebilirsiniz.

Rengarenk tercih ederek hazırlanan tığ işi oya modeli renkli hazırlandı. Sizlerde bu modeli yaparak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

 

Sade ve Şık Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya ve Croket (Youtube)

Videoda yer alan tığ işi oya modeli en çok tercih edilen modeldir. Sizler de çok tercih edilen bu güzel tığ işi oya modelini yaparak hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan ağır ve gösterişli tığ işi oya modeli son zamanlarda en çok satan model olmaya devam ediyor. Kendi Instagram sayfanıza bu güzel tığ oyalarını ekleyebilir ve satıcı sunabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar bu tığ işi oya modeli daha önce görmediğiniz modeller arasındadır. Kolay olmasının yanında oldukça gösterişli olan tığ işi oya modeli çeyizlerinize çok yakışacak çeyizleriniz için bu güzel tığ işi oya modeliniz tarzınıza ve zevkinize uygun renkler seçerek yapabilirsiniz. En yeni ve en güzel tığ oyalarını sizler de yaparak sahip olabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun tercih edeceğiniz tığ oyalarını tek renk tülbent kenarına seçmeniz gerekmektedir. Renkli tercih ettiğiniz tığ oyalarını ise özel günleriniz için hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini birlikte göz atalım. Sizler de video izleyerek bu güzel tığ işi oya modelini yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacak olanlara kolay gelsin.