Çok Şık Kolay Saç Örgülü Patik Örgü Modeli ve Anlatımı

Her anne yeni doğacak bebeği için hazırlık yaparken muhakkak minik patiklerden muhakkak örer.Annelerin bebekleri için çok kullandığı saç örgülü patik modelinin pratik yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İki işi ile örülen modele 35 ilmek ile başlanıyor. İlk sıranın tamamını haroşa örgü olarak örüyorsunuz. Modelin eldivenini beresini hırkasını örerek takım haline getirebilirsiniz. Lastik şiş ile örülen örgüler işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Modelin boğaz kısmında lastik uygulaması yapılmıştır. Saç örgüsünün nasıl örüldüğünü alttaki videodan izleyerek yapabilirsiniz. Her renginin çok şık duracağı modeli iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Elif Pienvise bebeğim ve örgüleri’me youtube kanalı için hazırladığı güzel video için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, destek olmayı unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.