Çok Şık Pembe Beyaz Tığ işi Boncuklu Patik Modeli Yapılışı

Hepinize merhaba. Tüm hanımların severek kullandığı, boğazlı olmasından dolayı çok tercih edilen tığ işi boncuk modeli patik yapımını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Konu aşağısında iki video olarak anlatımını bulabilirsiniz.

Çıtı pıtı, narin mi narin hem severek öreceğiniz, hem büyük mutlulukla kullanacağınız patiğimizi örmek için geç kalmamanızı tavsiye ediyoruz. Tüm evlilik hazırlığında olan genç kızlarımızın çeyizinde olması gereken bir model.

Modelimiz için inci boncuklara ve patik ipine ihtiyacınız olacaktır. Modeli açık renk ipler ile örmenizi tavsiye ediyoruz.

Patiğimizin yapılışına burun kısmından başlıyoruz. Örgüye başlamadan önce ilk yapmanız gereken boncuklarınızı ipe geçirmek olacaktır.

Sizlerde olan birbirinden değişik modelli patikleri bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Şimdiden hepinize kolay gelsin. Modelimizi zevkle öreceğinizden eminiz. Örgü aşkı’ nın bizler için hazırlamış olduğu patik modeline teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

1.Bölüm

2.Bölüm

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.