Çok Şık Pembe Tığ İşi Babet Patik Yapımı Videosu

Çok beğeneceğiniz davetlerinizde misafirlikte kullanabileceğiniz çeyizlik bohçalık tığ işi babet yapımı videosunu ilgiyle izleyeceğinizi biliyoruz.

Yıldız modeli babeti hazırlamak çok kolay. Babetin tabanı için hazır tabanlıklardan kullanabilirsiniz. İlk olarak babetin taban çevresini çerçeveliyorsunuz.

Modelin üst kısmından kaydırma tekniği uygulayarak yıldız modeli örüyorsunuz. Modelin bağcık kısmı için çiçek örebilir, ponpon kullanabilir, fiyonk yapabilirsiniz. Görmüş olduğunuz model en çok sipariş alan patik modellerinden bir tanesidir.

Gören herkesin dikkatini çekecek patiğin örneğini nereden aldığınızı nasıl yapıldığını soracak çok insanla karşılaşacaksınız. Bu model ile hazırladığınız patiği iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Yaseminin örgüleri’ne youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.