Çok Şık Robalı Lila Resimli Anlatımlı Örgü Bebek Yelek Modeli

Lila renginin muhteşem görüntüsünü üzerinde barındıran çok şık robalı bebek yeleğinin resimli anlatımı ile modelimize kolaylıkla örebileceğinizi düşünüyoruz.

Modelimizin çok tercih edilmesinin sebebi kollarının yarım gelmesinden dolayı bebeklerinizi tam olarak sarıp sarmalamasıdır.

Dilediğiniz her renk ile örebileceğiniz modelimizi orta kalınlıkta bebek ipleri ve çok kalın olmayan şişlerle örmelisiniz. Modelimize ilik açmayı ve düğme temin etmeyi unutmayınız.

Yaka kısmından başlayıp dört sıra haroşa ördükten sonra ilik açıyoruz. Haroşadan sonra ki sırayı bir düz bir dola üç düz bir dola olarak örüyoruz. İlk düğme deliğinin dördüncü haroşa da diğerlerini on üç sıra da tekrarlayarak açıyoruz.

Elaydi_knitting’in instagram sayfasında bulunan birbirinden şık modeller için teşekkür ederiz. Siz de takip edip destek olabilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.