Çok Şık Tığ İşi Kolay Atkı Modeli

Hepinize merhaba. Rengarenk gösterişli çok şık tığ işi kolay atkı modeli ile hepinize merhaba. Örmesi kolay takması olay yaratan atkımızı çok seveceğinizden eminiz.

blank

Özelikle genç kızların favorisi olacak bir atkı modeli. Bol trabzanlı atkımızı iki günde örebilir, dışarıya çıktığımızda tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz.

Bu tarz örmesi hızlı ilerleyen modelleri, kendimize kazanç kaynağı haline getirebiliriz. Hepimiz için el emeği ürünlerin kalitesi duruşu ayrı bir önem taşıyor.

Atkımızın modelini kadın erkek bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Hatta eninin genişliğini çoğaltarak, aynı modelden battaniye örebilirsiniz.

Değişik renkteki ipleri bir birine denk getirmeyle uğraşmak istemiyorsanız ebruli ip kullanabilirsiniz. Atkınızı iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Atölye hobi’ ye youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın