Çok Şık Tığ İşi Yarım Kollu Hırka Modeli

tığ işi hırka

Tığ işi yarım kollu yeşil bayan hırka modelinin anlatımlı yapılışı ile karşınızdayız. Tığla kendinize rahatlıkla giyebileceğiniz bir hırka örmek istemez misiniz?

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, bugünkü yazımızda sizlere tığ işi yarım kollu hırkanın yapılışını paylaşacağız. Yaz kış tığ işi ile örülen kıyafetler giyilir mi demeyin. Hem de öyle bir giyilir ki. Aşağıda resmini görmüş olduğunuz hırkayı hem bahar aylarında hemde yaz aylarında hem de kış rahatlıkla giyebilirsiniz. Model tığla örüldüğünden herkesin kolay bir şekilde yapabileceğini düşünüyorum.

Tığ İşi Hırka

Anne işleri kanalında yayınlanmış olan tığ işi hırka yapılışı yaz geldiğinden dolayı sitemizde paylaşılmıştır. Yaz aylarının serin geçen akşamlarında veya günlerinde üzerinize alabileceğiniz şık bir hırka modeli. Örülmesi kolay yapması zevkli olan tığ işi hırka modeli videosuna aşağıda yer verdik.

Yarım kollu tığ işi hırka örneğini yaparken zevkle öreceksiniz. Anlatan arkadaşımız anlaşılır bir dille hırkanın yapım aşamaları hakkında bilgileri videoda bahsetmiştir. Bu bilgilerden yola çıkarak hırkayı örmeye koyulabilirsiniz.

Tığ İşi Yarım Kollu Hırka Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın