Çok Şık Tığ İşi Yemeni Örnekleri ve Anlatımlı Yapılışı

Adına türküler yazılmış yemenilerin hiç bir dönemde modasını yitirmediğini hanımların severek kullandığını kenarlarına renk renk desen desen oyalar hazırlandığını hepimiz biliyoruz.

Yemeninizin güzelliğine yakışır çok gösterişli yemeni örnekleri tığ işi yapılışı ile renkli fiyonklu çiçekli modelin tüm hazırlanış aşamalarını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilir, modeli bilmeyenlere görmeyenlere çok güzel bir şekilde anlatabilirsiniz.

Oya modeli ilk iğne oyası olarak örülsede marifetli hanımlar bu modeli tığ oyasına çevirmeyi başarmışlardır. Model için her renk ip kullanabileceğiniz gibi tek renk olarakta hazırlayabilirsiniz.

Modelde en çok dikkat etmeniz gereken kısım fiyonkun yapılış aşamasıdır. Farklı bir teknik ile hazırlanan oyayı hazırlamak çok hoşunuza gidecek.

Oya ve dantel dünyası’na güzel anlatımlı youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için kanalına abone olmayı unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.