Çok Şık ve Efsane İğne Oyası Modelleri

Çok şık ve efsane iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de merakla beklediği birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizler için seçtim. Bu muhteşem iğne oyası modellerini el işiyle uğraşan hanımlar çok tercih ediyor. Sizler de bu mükemmel oya modellerini tercih ederek güzel görünümler elde edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz çok şık ve efsane iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Muazzam İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz muhteşem iğne oyası modelleri sizlerin de tercihi olabilir. Üstelik bu iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu muhteşem iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. İnternet veya Youtube’dan anlatımlı videoları izleyerek şahane iğne oyası modelinin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok şık görünüyor. Sizler de boncukları tercih ederek bu görünümü elde edebilirsiniz. Boncukları iğne oyası modeline göre seçerseniz daha hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Görselde gördüğünüz gibi krem başörtüsü veya namaz örtüsü kenarına krem iğne oyası modeli çok yakışmış. Sizler de bu şekilde sade ama zarif bir iğne oyası modeli istiyorsanız görseldeki gibi seçimler yapabilirsiniz.

Turuncu başörtüsü kenarına pembe, sarı, mor ve yeşil rengini kullanarak muhteşem iğne oyası elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz üç boyutlu iğne oyası modeli namaz örtüsü kenarına çok yakışmış. Bu iğne oyasını sadece namaz örtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında da bir hayli fazla iğne oyası modeli tercih ediliyor ve evlerde kullanılıyor.

Görselde gördüğünüz muhteşem iğne oyası modelini sizler de yapabilir ve muhteşem iğne oyası elde edebilirsiniz. Ton sür ton şeklinde renkleri kullanarak bu görünümü elde edebilirsiniz. Haydi hanımlar bu muhteşem iğne oyası modelinin örneğini çıkarma vakti, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.