Çok Şık ve Kolay Tığ İşi Fiyonk Yapımı

Merhaba hanımlar. Bugün sizler için, çok şık ve kolay tığ işi fiyonk yapımını anlatacağız. Tüm örgülerinizi, bu güzel fiyonklarla süsleyebilirsiniz.

Yapımı çok kolay olan tığ işi fiyonk modeli ile kız bebek elbiselerinizi, bandanalarınızı, kazaklarınızı, battaniyelerinizi ve süslemek istediğiniz bir çok örgünüzü bu şirin fiyonklarla süsleyebilirsiniz.

Dilerseniz öreceğiniz fiyonkların orta kısmını, incilerle süsleyebilirsiniz. Fiyonk modelinin sayılarını azaltarak yada çoğaltarak büyük ya da küçük yapabilirsiniz.

Modelde gördüğünüz fiyonklar, orta kalınlıkta yün ip ve iki buçuk numara tığ ile örülmüştür. Çok sıkı çekmeyeceğiniz yirmi iki zincir ile örmeye başlayıp, üst sırasına yirmi bir sık iğne yapıyorsunuz.

Biz size örgülerinizi süslemek için çok güzel bir alternatif sunduk. Sizlerin bu fiyonkları çok güzel bir şekilde değerlendireceğinizden eminiz.

Mucize yumak’ a youtube videosu için teşekkür ederiz. Siz de kanalına abone olup beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir