Çok Şık Yel Değirmeni Yelek Hırka Kazak Örgü Modeli

Farklı tarz arayanlar için ajurlu yel değirmeni örgü modelini tanıtacağız. Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi değişik tarz arayanlara ajurlu yel değirmeni örgü modeli sizce de çok şık bir model değil mi?

Hırkalarda rahatlıkla kullanılabilen bu modelle çeşit çeşit renklerle ortaya harika bir hırka çıkarabilirsiniz.

Dilerseniz bu modelle çok şık bir kazak da örebilirsiniz. Kış mevsiminin iyiden iyiye kendini hissettirdiği bu günlerde eşinize çocuklarınıza atkı örebilmeniz de mümkün.

Bu modelde farklı kalınlıktaki yün ipler de kullanılabilir. Örneğin, atkı ve şal örecekseniz daha yumuşak dokudaki iplerle ördüğünüz bu modelle daha salaş ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Öncelikli olarak yapmanız gereken şey siz değişik tarz arayan hanımlarımız için  ajurlu yel değirmeni örgü modelinin ayrıntılı bir biçimde anlatımını Havvanın Örgü Evi adlı youtube kanalından izlemek olacaktır. Havva Hanıma bu değişik model için teşekkür ediyoruz. Havvanın Örgü Evi adlı youtube kanalına siz de abone olabilirsiniz. Videoyu beğenip yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.