Çok Şık Yelek Hırka Kazaklar için Zincir Örgü Modeli Video Anlatımı

Bugün sizler için hem pratik hem de çok şık bir model olan zincir modelini hazırladık. Modelimiz ile şal atkı battaniye gibi bir çok örgü modelini yapabilirsiniz.

Modelimiz için ayrı renklerde ipler kullanabileceğiniz gibi tek renk ebruli ipte kullanabilirsiniz. Zincir modelimizi örerken elinizi olabildiğince gevşek tutmalısınız.

Bebe ipi ile örülen modelimizin daha tok ve güzel görünmesini istiyorsanız kalın ipler kullanmalısınız. Çok yumuşak bir dokuya sahip olan örgümüz ile bebek battaniyeleri örebilirsiniz.

Modelimizin yapılışının tüm detaylarını öğrenebileceğiniz video aşağıda sizlere sunulmuştur. Daha kolay ve pratik bir örgü için izlemenizi tavsiye ederiz. Hepinize kolay gelsin.

Crochet örgü atölyesine youtube kanalı için hazırladığı video için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın