Tığ İşi Oya Modelleri

Çok Sipariş Alan 35 Tığ İşi Çiçekli Boncuklu Oya Modelleri

Bugün çok sipariş alan çiçekli boncuklu tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık. Aşağıda inceleyeceğiniz sıralı çiçekli boncuklu tığ işi oya modelleri ile yazman havlu kenarı ve tüm kenar süslemelerinizi yapabilirsiniz. Bir çoğu dillere destan olan tığ işi modelleri mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu çok şık tığ işi oya modellerini birlikte incelemeye ne dersiniz?

Tığ işi ile yapılabilecek şeyler

Oya örnekleri dışında tığ işi ile en çok örgü bebek yelek ve battaniye modelleri yapılıyor. Yelek ve battaniye modellerinde kullanılan yün iplikler ile hem yazlık hem de kışlık sezona göre bebekleri ısıtacak ya da serin tutacak elbiseler örülebiliyor. Son zamanlarda poşet kullanımının ücretli olmasıyla birlikte tığ işi çanta modelleri de çok popüler olmaya başladı. Bu örgü çanta modellerinde yük taşınacağı için daha çok hasır iplikler tercih edilerek daha sağlam olması sağlanıyor.

İşte Çok Sipariş Alan Çiçekli Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Küçük halka boncuklarla hazırlanmış basit boncuklu tığ işi oya modeli.

Günlük kullanımda banyolarda en çok kullandığımız eşya olan lif modelleri de tığ işi ile yapılabiliyor. Tığ işi ile yapılan lif örnekleri o kadar muhteşem ki ihtiyacınız olmasa bile hemen örmek isteyeceksiniz. Bunların yanı sıra tığ işi ile örülen kışlık örgüler de bayanlar arasında çok popüler.

Tüm kenar süslemelerinde kullanabileceğiniz kubbeli boncuklu tığ işi oya modeli.

Kışlık tığ işi örgüler denilince hem erkekler ve bayanlar hem de bebekler için akla yelek, hırka, kazak, bluz, battaniye, şal, panço, atkı, bere, şapka ve eldiven örnekleri geliyor.

3 küçük boncukla hazırlanan zarif boncuklu tığ işi model.

Özellikle atkı, bere, şapka ve eldiven modellerini kombin yaparak sıcacık tutacak bebek ve çocuk eşyaları örülebilir. Bayanlar için tığ işi ile yapılan çok fazla bluz, şal ve panço modelleri bulunmakta.

Namaz örtülerinizin kenarına hazırlayabileceğiniz beyaz tığ işi modeli.

Tığ işi örneklerin çoğu hem şiş ile hem de tığ işi ile yapılabiliyor. Bu eşyalar için çok farklı renk renk tığ işi motif örnekleri de bulunmakta. Bu tığ işi motif örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli boncuklarla hazırlanmış sıralı boncuklu tığ işi oya modeli.

Balık sırtı boncuklu tığ işi oya modelini mutlaka denemelisiniz.

Ayrıca tüm bu tığ işi modellere boncuk ekleyerek bambaşka modeller elde edebilirsiniz. Bu tahta ve inci boncuklar motiflerle birleştirerek tığ işi oya modellerinde çok şık görünümler elde edilebilmekte.

Hem pratik hem de sevimli boncuklu tığ işi oya modeli.

Çeyiz hazırlığında olan gelin adayları bohça için tığ işi örneklerini en çok havlu, yazma, tülbent, eşarp, mutfak havlusu, masa örtüsü ve dantel kenarı gibi birçok farklı kenar oya süslemelerinde kullanıyorlar. Özellikle çeyiz havlu modellerinde çok şık tığ işi örnekler bulunmakta.

Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Şıkır Şıkır hareketli boncuklu tığ işi oya modeli.

Bu tığ işi havlu örnekleri boncuk ve farklı çiçekli motiflerle süslenerek çok harika çeyizlik el işi örnekleri çıkarılıyor. Çeyiz bohçalarında havlu örneklerinin dışında en çok lif modelleri kullanılıyor. Lif modellerinde kullanılan menekşe gibi çiçek motifleri ile çok şık çeyizlik banyo tekstil ürünleri yapılıyor.

Parlak boncuklar oyaya çok ayrı bir hava katmış.

Çeyiz için yapılan kenar oya süslemelerinde kullanılan tığ işi oya modelleri o kadar şık ki bu modelleri görünce hemen yapmak isteyeceksiniz. Çeyiz için tığ oyası örneklerinin en güzel ve en çok beğenilen modellerini her gün sitemizde paylaşıyoruz, günlük olarak takip edebilirsiniz.

Diğer Çok Sipariş Alan Çiçekli Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.