Çok Sipariş Alan 36 Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Çok sipariş alan 36 yeni tığ işi oya modeli ile sizlerin karşısındayız. Hazır 2020 yılına giriyorken her şeyin en yenisi yakışır değil mi? Biz de sizler için en yeni tığ işi oya modellerini derledik. Bu modellere bayılacaksınız. Tığ oyası hem zarafetiyle hem de şıklığıyla sizlerle buluşmaya geliyor. Görünce hayran kalacaksınız. Bu tığ oyaları hem de yapılışı kolay. Dilerseniz hep birlikte bu birbirinden güzel ve çok sipariş alan 36 yeni tığ işi oya modelini inceleyelim, ne desiniz?

En Çok Tercih Edilen 36 Tığ İşi Oya Modeli

Görselde gördüğünüz boncuklu tığ oyası hem çok şık hem de oldukça zarif. Kırmızı renkli başörtüye elbette yine kırmızı tığ oyası yaraşırdı. Sizin de çok hoşunuza gidecek bu tığ oyası modeli kaçmaz hanımlar. Bu tığ oyasını şık gösteren şey ise kullanılan altın renkli boncuklar. Sizin de aklınızda bulunsun. 2019 yılında ise bu işten gelir elde eden hanımlar en çok sipariş aldığı modellerden biri bu model oldu. O halde sizin de tercihiniz olabilir. Kesinlikle bu tığ oyası havlu kenarına da çok yakışacak. Şimdiden bu tığ oyası çeşidinin örneğini çıkaralım.

Haki yeşilini başörtü ve tığ oyasında oldukça nadir görüyoruz fakat ne kadar da yakışıyor. Muhakkak sizin de tercihiniz bu renk olabilir. Boncuklar tığ oyasına ayrı bir şıklık katmış elbette. Hem de bu modelin yapılışı o kadar basit ki. Hemen hemen her hanımın yapabileceği kolay bir tığ oyası. Ama yapılışı hakkında fikri olmayan hanımlar için de yöntem çok basit. YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu tığ oyasının yapılışı hakkında bilgi de alabilirler.

Görselde gördüğünüz sıralı tığ oyasını ben çok beğeniyorum. Çünkü hemen hemen her başörtüsüne yakıştırıyorum. Elbette kullanılan renk başörtü renk ve deseniyle de uyumlu olmalı. Uyumlu olmadığı zaman model kendini göstermeyecektir. O halde bu tığ oyası çeşidinin de örneğini çıkarabilirsiniz.

En Şahane Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.