Çok Sipariş Alan 39 Havlu Kenarı İğne Oyası Modeli

Çok sipariş alan 39 havlu kenarı iğne oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. Biliyorsunuz ki havlular evimizin vazgeçilmezi ve bu havluları biz kenarı sade bir şekilde kullanamıyoruz. Bu da geçmişten günümüze kadar gelen gelenekselleşmiş bir şey. Havlularımızın kenarlarına muhakkak dantel, tığ oyası veya iğne oyası yapmak istiyoruz. Biz de iğne oyasının yok yakıştığını düşünerek sizler için bol sipariş alan havlu kenarı iğne oyası modellerini seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok İstek Alan Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz havlu kenarı iğne oyası modeli hem çok şık hem de çok güzel. Sizin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm bu iğne oyası inanılmaz derecede sipariş alıyor. İğne oyası yaparak gelir elde eden hanımlar bu modelin siparişlerine yetişemiyor. Eğer siz de iğne oyası yaparak para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu modelden başlamanız gerekir. Hem de yapılışı o kadar da zor değil. Hatta yapılışı çok basit. Bu modeli nasıl yapacağım diye de üzülmeyin. İnternetten veya YouTube’dan videolu bir şekilde bu model hakkında bilgi alabilirsiniz.

blank

Bu iğne oyası modeli de özellikle renkleriyle dikkat çekiyor ama model de bir o kadar güzel. Görselde de gördüğünüz gibi tercih edilen renk ve iğne oyası modeli havlu modeli ve rengi ile ne kadar da uyumlu. Eğer doğru tercihler yaparsanız iğne oyası da kendini bir o kadar güzel gösterecektir. En güzel iğne oyası modelleri arasında da olabilir bu model. O kadar zarif ve naif. Genç kızlarımız da bu iğne oyası örneğini hemen çıkarmaya başlasınlar. Çeyizlerinizin olmazsa olmazı olacak çünkü.

blank

Pembe ve lila birbirine yakışan iki renk ve bunun doğru kullanımını görselde de görüyoruz. Beyaz havlulara özellikle bu iğne oyası çok yakışacaktır. Biz açıkçası çok yakıştırdık. İğne oyası çok gösterişli duruyor diye yapılışını zor zannetmeyin. Çünkü yapılışı oldukça basit. Siz de yapmaya başlayınca ne kadar da kolay yapıldığını göreceksiniz.

En sevilen Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.