Çok Sipariş Alan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Zarifliği ve naifliği ile kendinden söz ettiren iğne oyaları ile sizlerleyiz. İğne oyalarına oldukça talep var. Bu oyalar hem hobi olarak hem de para kazanmak için yapılıyor. Sizlerin de tercihi olabilir. İğne oyası zarif duran bir el işi türü. Ama daha da şıklaştırmak sizin elinizde. Bu da boncuklarla mümkün oluyor. Dilerseniz sizler için seçtiğimiz çok sipariş alan boncuklu iğne oyalarını yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Mor renkli başörtüsü en çok tercih ettiğimiz renkler arasında yer alıyor. Ama hangi renk iğne oyası yapacağımıza karar veremiyoruz. Bunun için biz sizlere görselde gördüğünüz iğne oyası modellerini seçtik. Dilerseniz siz de bu şekilde tercih edebilirsiniz. Boncukları kullanmak iğne oyasını daha da güzel gösterebilir.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın bu modeli yapabileceğine inanıyorum. Modeli yapmasını bilmeyenler de olabilir. Onlar içinse yöntem çok basit. İnternet veya YouTube’dan video izleyerek yapılışı hakkında bilgi de alabilirler.

blank

Görselde gördüğünüz beyaz başörtüsüne beyaz iğne oyası oldukça şık duruyor. Ama daha da farklılaştırmak için boncukları kullanabilirsiniz.

blank

İğne oyaları sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da kullanılıyor. Siz de dilediğiniz iğne oyasını havlunuza uygun tercih edebilirsiniz. Havlu da sadece dantel kullanılmalı algısı neredeyse hiç yok. Tığ oyaları ve iğne oyaları da artık tercih ediliyor. Buna göre tercihlerinizi yapabilirsiniz.

blank

Tek renk başörtüsüne tek renk iğne oyası yapabilirsiniz. Bu gayet iyi fikir. Ama daha da farklılaştırmak için boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuklar başörtüsü ile aynı da olabilir farklı da olabilir. Farklı olması başörtüsü modelini ve iğne oyası modelini ön plana çıkaracaktır.

Çok Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.