Çok Sipariş Alan Değişik İğne Oyası Modelleri

Sizlerin de çok beğeneceği değişik iğne oyası modelleriyle sizlerleyiz. Sürekli aynı iğne oyalarını görmekten sıkılan hanımların sesi olduk ve birbirinden güzel modelleri sizler için seçtik. İğne oyası yaparak para kazanan hanımlar da değişik modeller arıyorlar. Model ne kadar değişik ve güzel olursa siparişleri o kadar artıyor. Şimdi dilerseniz hep birlikte birbirinden güzel değişik iğne oyası modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem Değişik İğne Oyası Modelleri

Pembe başörtüsü tercihiniz olacak ise bu minik ama tatlı iğne oyası modelleri tam size göre. Bu minik iğne oyası modelleri havlu kenarlarına da çok yakışacaktır.

Minik iğne oyası modelleri havlu kenarlarına çok yakışıyor. Bu iğne oyası modelinin de yapılışı bir hayli kolay. Hemen hemen herkesin yapabileceği bu iğne oyası modeli çeyizliklerin de vazgeçilmezi olacak. Eğer yapılışı hakkında fikriniz yoksa internet veya YouTube’dan anlatımlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Kırmızı başörtüsü herkesin evinde vardır. Yanlış renk tercihleri iğne oyası modelini göstermeyebilir. Bundan dolayı doğru renk seçimleri bir hayli önem arz ediyor.

Rengarenk iğne oyası havlu kenarlarına da çok yakışacaktır.

Saks mavisine en uyumlu renklerden biri de pembe ve sarı olacaktır. Tercihlerinizi doğru yapmak bu hususta çok önemli.

Komşuların görüp soracağı bu iğne oyası modeli en çok tercih edilen modeller arasında. İğne oyası yapıp para kazanan hanımlar da bu iğne oyalarını tercih edebilirler.

Siyah rengine her rengin uyum sağlayacağını biliyoruz. Ama birden fazla renk kullanılacaksa bu renklerin kendi aralarında uyum sağlamaları güzel olabilir.

Desenli başörtüsünde desenin rengini başörtü kenarına kullanabilirsiniz. Çeyiz bohçalarına da bu modeli gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz model havlu kenarına da çok yakışacak.

En Sevilen Değişik İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.