Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modelleri

Gelinlerin tercihi iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Yeni gelinlerimiz ya da yeni evlenecek olan gelinlerimiz için çok güzel fikirler ile sizlerleyiz. Bu iğne oyası modellerini çok seveceksiniz. 2019 yılında en çok tercih edilen modelleri sizler için seçtik. İğne oyaları da zaten naif görüntüsü ile bizim en çok tercih ettiklerimiz arasında yer alıyor. Dilerseniz hep birlikte sizler için seçtiğimiz bu gelinlerin tercihi olan iğne oyası modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Gelinlerin Tercihi Olan İğne Oyası Örnekleri

İğne oyası çeşitleri oldukça fazla fakat bu iğne oyaları hepsinden de güzel. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyası modeli hem zarif hem de klasik modellerden biri değil. Saks mavisine en çok yakışan modellerden biri de papatya modeli ama yalnızca beyaz sarı veya turuncu rengini kullanmak kaydı ile.

blank

beyaz başörtüsüne en çok yakışan iğne oyası modeli elbette çiçekli iğne oyaları. Bu iğne oyaları gösteriş seven hanımlar için birebir. En güzel iğne oyası grubuna da alabiliriz elbette. Sade başörtü kenarlarında değil havlu kenarlarında da iğne oyası tercih edebilirsiniz. Havlu kenarlarına da adeta güzel oluyor.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hem çok basit hem de çok şık. Bu modeli yapmakta hiç zorlanmayacaksınız hemen hemen her hanım bu modeli hem sevecek hem de bu modeli yapmakta zorlanmayacak.

blank

Harika bir iğne oyası modeli. Hem ağır bir görünümü var hem de büyüklüğü nedeniyle oldukça dikkat çekiyor. Eğer görselden anlamadıysanız internetten videolu şekilde anlatımlı izleyebilirsiniz. Bu işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini hem oturmalarınızda hem de günlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Haydi hanımlar iğne oyası yapma vakti.

Birbirinden Güzel İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.