Çok Sipariş Alan Nazar Boncuğu Lif Örgü Modeli ve Anlatımı

Evlerinize çeyizlerinize bohçalarınıza nazar değmesin diye hazırladığımız lif modelini çok beğeneceksiniz. Deseninin güzelliği ile dilden dile dolaşan çok sipariş alan nazar boncuğu lif modelini kolaylıkla örebilmeniz için sizlere aşağıdaki videoyu hazırladık.

Üç renk ip ile örülen lif modelini iki parça halinde örüyorsunuz. İlk olarak orta kısmından mavi ip ile başlayıp fıstıklar örüyorsunuz.

Modelin pembe renk ile örülmüş hali de çok beğenilmektedir. Her evin ihtiyacı olan lifleri hediyelik örebilir, çeyiz ve bohçalarınızda kullanabilirsiniz.

Lifin tamamını ördükten sonra kenarlarını oyalamayı unutmayın. Bağcığının ucuna çiçek motifi yapabileceğiniz gibi püskülle de süsleyebilirsiniz.

Güzel anlatımlı video için Canselin örgü dünyası’na çok teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenerek destek olabilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.