Çok Sipariş Alan Patik Örgü Modelleri

Örgü modelleri geçmişten günümüze en sevilen el işi türlerinden olmaya devam ediyor. Özellikle bu havalarda da kurtarıcımız. Örgüler ile birçok şeyi yapmak mevcut. Örneğin kıyafet, süs eşyası, lif, patik ve daha fazlası. Ama biz bu yazımızda patik örgü modellerini ele alacağız. Patikler yaz kış kullanılmaya devam ediyor. Özellikle ev içi oturmalarda patiği yanımızda taşıyıp orada giyiyoruz. Ya da kendi evimizde de tercih edebiliyoruz. Şimdi dilerseniz çok sipariş alan patik örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Patik Örgü Modelleri

blank

Çok şık patik örgü modeliyle başlamak istiyorum. Bu patik örgü modelini bu kadar şık gösteren şeylerden biri de iplikler. İpliğin simli olması patiği daha ihtişamlı göstermiş. Sizler de simli iplikler ile bu görüntüyü elde edebilirsiniz.

blank

Ev içi oturma ve günlerde tercih edebileceğiniz bir patik örgü modeliyle sizlerleyiz. Bu patik örgü modeli çok sevilen modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu patik örgü modelini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer yapılışı hakkında bilginiz yoksa internet veya YouTube’dan video izleyebilirsiniz. Anlatımlı olması sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Örgüler hem şiş hem de tığ ile yapılıyor. Patik örgü modellerinde ise çoğunlukla tığ tercih ediliyor.

blank

Görselde gördüğünüz bu muazzam patik örgü modeli 2020 yılında çok sevildi. Sizler de bu örgüleri kendiniz için hobi olarak yapabilirsiniz. Ama sadece hobi olarak değil bu patik örgüleri yaparak para kazanmak da mümkün.

blank

Birbirinden şahane modelleri sizler için seçtik. Görselde gördüğünüz patik örgü modelinin rengi de modeli çok dikkat çekici ve güzel. Bu patik örgüleri gören komşularınız mutlaka yapılışını soracaktır. Bu patik örgülerden çeyiz bohçalarını da mahrum etmeyin hanımlar.

Birbirinden İhtişamlı Patik Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.