Çok Sipariş Alan Tarz Tığ İşi Oya Modelleri

Çok sipariş alan tarz tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de hemen yapmak isteyeceği birbirinden güzel tığ oyası modellerini seçtim. Bu muhteşem oya modelleri ile harika görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız el işlerini sosyal medya hesaplarına yükleyip, daha fazla kişiye de ulaşabilirsiniz. Şimdi dilerseniz çok sipariş alan tarz tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz mor tığ işi oya modeline bayıldım. Sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm bu muhteşem tığ işi oya modeliyle harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz sizler de mor başörtüsü kenarına yeşil ve mor rengini kullanarak bu harika tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz fosfor detaylı tığ işi oya modeli son zamanlarda çok tercih edilmeye başlandı. Sizler de bu popüler tığ oyası modelini tercih edebilir ve harika işler ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da bu muhteşem tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu harika tığ oyası modelleri ile oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz. Başörtüsü içindeki renklere göre renk seçimi yapıp, renkli ve sıralı şekilde seçimler yapabilirsiniz. Böylelikle ortaya güzel tığ işi oya modelleri çıkacaktır.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de tercihi olacak bu muhteşem tığ oyası modeliyle oldukça güzel görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz bu şekilde dilerseniz boncuk ekleyerek daha şık bir tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışını çok basit. Yapılışı hakkında bilgi almak için görselde gördüğünüz YouTube kanalına abone olarak, yapılışı hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Böylece daha kolay bir şekilde tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz.

Birbirinden Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.