Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ işi oya modelleri çoğu hanım tarafından ilk tercih edilen oya türlerinden oluyor. Hem hobi olarak yapılan hem de para kazanmak için yapılan bu tığ oyalarına talep oldukça fazla. Eğer zamanınız varsa siz de bu oyalardan yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Hem de bu kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kullanılan ürünlerle ve harcanılan zamanlarla fiyatı kendiniz de belirleyebilirsiniz. Biz de sizler için çok sipariş alan tığ işi oya modelleri seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu oya modellerini yakından inceleyelim.

En Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Çiçek modelleri tığ işlerinde oldukça fazla tercih ediliyor ve talep de oldukça fazla. Siz de bu oya modellerini yaparak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Hem de görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı da bir o kadar kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği türden bir oya modeli bu.

Siyah başörtüsü kenarlarına nasıl bir tığ oyası yapsak diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte o zaman bu tığ oyası modeli yardımınıza koşabilir. Gerçekten çok hoş bir model. Sizler de siyah başörtüsünde canlı renkler kullanmaktan kaçınmayın. Bu oya modelinin yapılışı hakkında internet veya Youtube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bilgi de alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştırabilir.

Boncuk kullanarak tığ oyalarını daha gösterişli hale de getirebilirsiniz. Örneğin başörtüsü tek renkse ve kenarında da tek renk bir tığ oyası kullanacaksınız bunu boncuklarla daha da gösterişli kılabilirsiniz.

Sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da tığ oyası kullanabilirsiniz. Artık havlu kenarlarına sadece dantel değil iğne oyası ve tığ oyası da kullanılıyor. Sizler de bu şekilde tercihlerde bulunabilirsiniz.

Beyaz başörtüsü kenarlarına uygun olabilecek bu tığ işi oya modelini sizler de tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hem şık hem de bir o kadar naif duruyor. Bu oya modelini çeyiz bohçalarında da tercih edebilirsiniz. 2020 yılının Ocak ayı çok sipariş alan modellerden biri oldu bu model.

En Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.