Çok Sipariş Alan Yazlık Bluz Örgü Modeli Anlatımlı

Bugün sizler için bahar ve yaz aylarınızın vazgeçilmesi örmeyi ve giymeyi çok sevdiğiniz çok şık örgü bluz modelinin yapımını anlatacağız. Aşağıda yayınladığımız videodan tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Rengarenk cıvıl cıvıl öreceğiniz bluzu spor kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz gibi siyah renkte örerek akşam yemeklerinde davetlerde kullanabilirsiniz. Yazlık bluzun uzun örerek tunik ya da plaj elbisesi olarakta kullanabilirsiniz.

Örmesi kolay tunus işi modeli hakkında tek bilmeniz gereken tek ayrıntı daha gevşek ve uzun çekerek örmenizdir. Bluzu bir defa ütüledikten sonra bir daha ütü istememektedir.

Gözde örgülere youtube kanalı için hazırladığı güzel ve akıcı videoya teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için kanalına abone olup beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.