Çok Sipariş Alan Yeni Bebek Patik Örgü Modelleri

Çok sipariş alan yeni bebek patik örgü modelleri ile sizlerleyiz. Örgülerde bebek giyimde sıklıkla kullanılıyor. Özellikle bebek giyimin vazgeçilmez parçası oluyor. Bebek örgüleri takım halinde tercih edebileceğimiz gibi ayrı ayrı da tercih edebiliyoruz. Patik örgüleri tek tercih etmek isteyenler için ya da takım oluşturmak için patik örgü yapacak olanlar için müthiş modeller seçtik. Şimdi dilerseniz çok sipariş alan yeni bebek patik örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Muhteşem Bebek Patik Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz bebek patik örgü modelini her hanım severek yapacaktır. Çünkü oldukça tatlı görünüyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu harika örgülere görselde olduğu gibi kurdele ve çiçek detayı ekleyerek farklı bir hale getirebilirsiniz. Küçük detaylar büyük etki ve değişiklik yaratabilir. Bundan dolayı örgülerde minik detaylar kullanmayı unutmayın.

blank

Gri ve çiçekli bebek örgü modeli çok tercih ediliyor. Sizler de bu muhteşem bebek patik örgü modelini yaparak farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Hanımlar doğacak çocukları için yeni yeni örgüleri örmeye başladılar bile. Bu örgü modelini de gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Fakat kaliteli yumaklar kullanılırsa ortaya çok hoş bebek patik örgüleri çıkacaktır.

blank

Görünce çok mutlu olduğumuz bir bebek patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu patiği hem şiş hem de tığ kullanarak yapabilirsiniz. Bu hususta tercihi size bırakıyoruz. Hangisine eliniz yatkınsa onu tercih ederek ortaya çok hoş bebek patik örgüleri çıkarabilirsiniz.

blank

Çeyiz veya nişan bohçalarına da bebek patik örgü modelleri yapılıyor. Sizler de şimdiden bu patik örgüleri yapabilirsiniz.

blank

Oldukça tatlı görünen bu bebek patik örgü modelini sizler de dilediğiniz renkte örebilirsiniz. Haydi hanımlar o halde örgü vakti.

En Muazzam Bebek Patik Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.