Çok Sipariş Alan Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları en çok Anadolu bölgesinde kullanılan oyalardandır. En çok o bölgede kullanılsa da hemen hemen her bölgede hanımların ilgisini çekiyor. İğne oyası hem hobi olarak hem de gelir elde etmek amacıyla yapılabiliyor. Kendi emeğinize göre bu iğne oyaları üzerinden fiyat da belirleyebilirsiniz. Biz de sizler için çok sipariş alan yeni iğne oyası modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Yeni İğne Oyası Modelleri

Rengi ile harika bir iğne oyası modeliyle başlamak istiyorum. Bu iğne oyası modeli en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizlerin de gönlünü fethedecek bu modelin başörtüsü ile uyumuna da dikkat etmek gerekir. Başörtüsü ve iğne oyası arasında uyum olmazsa kötü bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Bordo rengini başörtüsünde tercih etmeyi çok seviyoruz. Ama bazen kararsız kalıyoruz. İğne oyası renk seçimi bizi kararsızlığa sürükleyebiliyor. Size de fikir olsun diye harika renkler seçtik. Hardal sarısı ve beyaz rengi bu başörtüsünün kenarına çok yakışacaktır.

Mor rengini çok severek kullanılıyoruz ve en çok tercih edilen renklerden biri. Siz de bu rengi tercih etmek istiyorsanız görselde gördüğünüz iğne oyası modeli tercihiniz olabilir.

Görselde gördüğünüz haki yeşili başörtüsüne yapılan iğne oyası modelinin yapılışı oldukça basit. Ama yapılışı hakkında bilgisi olmayan hanımlar olabilir. Onlar içinse yöntem çok basit. İnternet veya YouTube’da devasa videolar var. Bu videoları izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarına da çok yakışacak bir modeli siz de çok seveceksiniz.

2019 yılında çok sipariş alan bu iğne oyası modeli 2020 yılının Ocak ayında da çok sipariş aldı. Sizler de bu iğne oyası modelini yaparak oldukça fazla siparişler alabilirsiniz.

En Muhteşem Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.