Çok Sipariş Aldıracak Muhteşem İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Görmeye alışık olmadığınız şıklıkta görünce aklınızdan çıkmayacak bir an önce örmek için sabırsızlanacağınız çok güzel iğne oyası modeli ile karşınızdayız.

İğne oyası yapıp para kazanların dikkatle izlemesi gereken oya modelinin yapımını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilirsiniz.

Modele başlamadan önce yazmanızın zürafasını hazırlıyorsunuz. Üst sıraya geçip fil dişi modeli ile ikinci sırayı tamamlıyorsunuz. Dilerseniz fil dişi modeli yerine farklı bir model kullanabilirsiniz.

Oyanızın içinde bulunan zürafaları ne kadar küçük yaparsanız modeliniz bir o kadar daha şık duruyor. Yapımı biraz zahmetli görünse de eliniz alışınca çok seveceğiniz modeli denemenizi tavsiye ediyoruz.

Marifetli eller’e youtube kanalı için hazırladığı güzel videoya teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.