Çok Şirin Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Örgü modelleri bu soğuk aylarda ihtiyaçlarımızı karşılamaya yardımcı oluyor. Genellikle örgüleri bebekler ve çocuklar için tercih ediyoruz. Battaniye örgü modeli de bunlardan biri. Bu soğuk havalarda çocuklarımızı korumak için elimiz hemen örgü modellerine gidiyor. Biz de bunun için sizlere çok şirin ve çok sıcak tutacak bebek battaniye örgü modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sıcak Tutacak Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Harika bir battaniye örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu bebek battaniye örgü modelinin renkleri efsane görünüyor. Renk seçimini de es geçmemek gerekir. Hem rengi hem de modeli ile gerçekten çok hoş duruyor. Görselde gördüğünüz gibi battaniye örgülerine kurdele detayları da ekleyebilirsiniz.

blank

Yeni doğan bebekler için battaniyeler arıyoruz, satın alıyoruz. Satın almaktan ziyade örmemiz daha mantıklı. Ya da vaktimiz yoksa örgü yapan hanımlardan bunları tedarik edebiliriz. Sonuçta örgüler sadece hobi olarak yapılmıyor. Örgü yaparak para kazanan bir çok kişi var. Onlara da destek olabiliriz.

blank

Mint yeşili, sarı ve beyaz rengi bebek örgülerinde sıklıkla kullanılan renklerden biri. Ama üçünü yan yana daha önce hiç bu kadar uyumlu görmemiştiniz. Görselde gördüğünüz örgü modeli tığ ile yapılıyor. Örgüler hem tığ hem de şiş ile yapılabiliyor ama size hangisi kolay geliyorsa onu tercih etmenizi öneririz.

blank

Harika bir bebek battaniye örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modelinin yapılışı çok kolay. Ama yapılışı hakkında bilginiz yoksa internet veya YouTube’dan video izleyerek anlatımlı bir şekilde bu örgüler hakkında bilgi alabilirsiniz.

blank

Tulum şeklinde olan bu battaniye örgü modeli de çok tercih ediliyor. Siz de battaniyelere figürler ekleyerek daha sevimli hale getirebilirsiniz. Haydi hanımlar o zaman örgü vakti.

Çok Tercih Edilen Bebek Battaniye Örgü Modeli

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank