Çok Şirin Değişik Bebek Örgü Modelleri

Çok şirin değişik bebek örgü modelleri ile sizlerleyiz. Kış aylarında en çok tercih ettiğimiz el işi türlerinin arasında örgüler yer alıyor. Özellikle de bebekler için örgüleri daha çok yapıyoruz. Bu kış aylarında onları sıcak tutacak ve sarıp sarmalayacak kıyafetlere ihtiyaç duyuyoruz. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizler için birden fazla bebek örgü modeli seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu örgü modellerini sizinle beraber inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Değişik Bebek Örgü Modelleri

 

Sarı rengi örgüleri gösteren en güzel renklerden biri olmaya devam ediyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu renk görselde gördüğünüz elbise, hırka ve patik örgü modeline oldukça yakışmış.

Örgüler hem şiş hem de tığ ile örülebiliyor. Görseldeki gibi sıkı örgü görüntüsü elde etmek istiyorsanız tığ sizin tercihiniz olabilir. Bunun yanı sıra kullanılan renk ve modelin de uyumu oldukça güzel. Örgüler de renk ve modelin birbiri ile uyumlu olması da çok önemli.

Bebek örgülerinde şeftali tonları kullanırsanız örgü modeli daha da şık görünür.

Çocuklarınızın sevdiği hayvanları bu şekilde örgülerinizde kullanıp örgüyü daha sevimli hale getirebilirsiniz. Görselde gördüğümüz bebek örgü modeli de oldukça tatlı.

Kırmızı ve bej tonlarını özellikle bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Bu örgü modelini daha güzel gösterecektir.

Tam takım seven hanımlar görselde gördüğümüz örgü modellerini takım şeklinde örüp gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Mor rengini de es geçmemek gerekir. Hem rengi hem de küçük detayları ile harika bir model olan bu örgü, sizin de seveceğiniz türde. Üstelik yapılışı da bir o kadar basit. Yapmayı bilmeyenler ya da unutanlar için ise internet veya YouTube’dan anlatımlı bir şekilde bu örgü modeline ulaşabilirler.

En Sevilen Değişik Bebek Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.