Çok Şirin Dikişsiz Benekli Boyunluk Bere Örgü Modeli

Herkese merhaba. Çocuklarınız için, bayılacağınız, çok şirin benekli boyunluk ve bere örgü modelini, tüm örgü seven, maharetli hanımlar için hazırladık.

Çocuklarımızı en iyi şekilde korumak, bizlerin görevi. Onları soğuktan, kardan, yağmurdan korumanız için, hem kullanışlı, hem korunaklı, hem de çok şık bir model olan atkı ve bere modelini örmeye hazır mısınız?

Kız çocuklarınız için, pembe ekru, lila pembe, erkek çocuklarınız için, gri siyah, mavi lacivert, sarı beyaz, gibi bir çok renkle kombinleyip örebileceğiniz muhteşem bir model.

Çok şık hediye paketlerinin içinde, sevdiklerinize, bebek hediyesi olarak armağan ederek, çocukların gönlünde taht kurabilirsiniz.

Bu modeli örmek için, kartopu kalın bir ip ve misinalı şiştir. Bu modelin en güzel özelliği dikişsiz olmasıdır. Bere ve boyunluğun örümüne ilk olarak, lastik örerek başlıyorsunuz. Boyunluğa altmış dört ilmek ile başlıyorsunuz.

Modelin tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Akıcı ve anlaşılır anlatımı için ELİF PİRENVİSE Bebeğim ve örgülerim’ youtube kanalı için teşekkür ederiz.

Bere yapılışı anlatımı :

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Çok Şirin Dikişsiz Benekli Boyunluk Bere Örgü Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın